O nas - Szkoła Tańca Piaseczno
O nas - Szkoła Tańca Piaseczno kursy dla początkujących - Szkoła Tańca Piasecznokursy dla narzeczonych - Szkoła Tańca Piaseczno
O nas - Szkoła Tańca Piaseczno
Piaseczno, ul. Kościuszki 11
Aktualności
O nas
Czego uczymy
Kursy dla początkujących
Kursy dla zaawansowanych
Kursy dla narzeczonych
Ladies Latino
Lekcje indywidualne
Cennik
Galeria

Kontakt
Zapisy na kursy
Księga gości
Najczęściej zadawane pytania
Nasi partnerzy
Linki

O nas

Jesteś w: O nas

Jesteśmy instruktorami z wieloletnim stażem turniejowym i instruktorskim. Posiadamy licencję Ministerstwa Kultury i Sztuki. Szkołę tańca w Piasecznie prowadzimy niezmiennie od roku 1994. W tym długim okresie możemy pochwalić się ogromną ilością kursantów. Dzięki nam wiele par wyglądało przepięknie na swoim weselu a także dobrze bawiła się na wielu imprezach. Nauczyliśmy tańczyć nawet tych którzy uważali, że nigdy nie nauczą się tańczyć. Taniec i zarażanie nim innych sprawia nam wiele radości i satysfakcji i miło Nam usłyszeć od "tych na początku opornych" ze warto było dać się przekonać i przyjść na kurs.

Prowadzimy zajęcia w różnych grupach zaawansowania, tj. początkujący, średnio zaawansowani i zaawansowani. Niektórzy kursanci z grupy zaawansowanej są z nami już szósty - siódmy rok. Specjalnie dla Par Młodych organizujemy przyspieszone kursy, na których całą uwagę skupiamy na tańcach niezbędnych podczas wesela, a przede wszystkim na tym jedynym i niepowtarzalnym pierwszym tańcu.

Zajęcia prowadzimy w parze przez co dużo łatwiej jest nam trafić do wyobraźni kursantów i pokazać jak wszystko powinno wyglądać.


O nas - Szkoła Tańca Piaseczno

O nas - Szkoła Tańca Piaseczno

O nas - Szkoła Tańca Piaseczno

kursy dla dzieci  -  kursy dla początkujących  -  kursy dla zaawansowanych  -  kursy dla narzeczonych  -  kursy dla Pań

O nas - Szkoła Tańca Piaseczno